O mnie

O mnie

Kilka słów na mój temat...

Z branżą ubezpieczeniową związany jestem od 2008 roku. Moim celem jest dobór odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej dla Twoich potrzeb. Wsłuchuję się w Twoje oczekiwania i pod ich kątem analizuję polski i unijny rynek. Dobieram dla Ciebie najlepsze produkty od wiarygodnych firm ubezpieczeniowych. Mam na uwadze Twój interes i przedstawiam oferty w transparentny sposób. Poinformuję Cię o dobrych stronach danego produktu. Poznasz jego zalety, korzyści i potencjał. Dowiesz się także o potencjalnych ograniczeniach oraz wykluczeniach zawartych w warunkach danej polisy i produktu.
Moja rola nie kończy się na „sprzedaniu” Ci ubezpieczenia. Jeżeli mi pozwolisz, będę strażnikiem wszystkich Twoich polis. Będę czuwał nad terminami, przypomnę Ci o końcu polisy. Przeanalizuję dotychczasowe rozwiązania i zasugeruję w odpowiednim momencie zmiany. Wypowiem, co trzeba i gdzie trzeba, a w przypadku szkody poinformuję, kogo trzeba. Pomogę również w sporze z firmą ubezpieczeniową. Będę Twoim reprezentantem przy ewentualnych sporach sądowych, które są związane z ubezpieczeniami.
Jestem do Twojej dyspozycji w sprawach sprzedaży i doradztwa ubezpieczeniowego. Z zaangażowaniem zabezpieczę Twoje dochody, zdrowie i rodzinę. Ubezpieczę Twój majątek i opracuje plan polis w Twojej firmie.
Zadzwoń, ustalimy dalszy plan działania.

Mirek Czarny

13 lat doświadczenia